top of page
toplanti_etkinlik.jpg

Toplantı & Etkinlik

  • White TripAdvisor Icon
  • White Facebook Icon
  • White Pinterest Icon
  • White Instagram Icon

Tasigo Eskişehir’de uyum içinde tanışın, karşılayın ve kutlayın...

meeting.jpg

Toplantı

Toplantılarınız, seminerleriniz, workshop'larınız ve lansmanlarınızda, profesyonel davet ve satış ekibimiz tarafından özenle hazırlanan organizasyonlar ile sizleri ve misafirlerinizi 5 yıldızlı otel konforunda ağırlıyoruz. Leed Gold Sertifikası, International Hotel Awards, Best Hotel Architecture Turkey dahil pek çok ödülün güvencesiyle, etkinliklerinize unutulmaz bir dokunuş katıyoruz.

 

Toplantılarınız için 7 farklı boyutta salonlarımız mevcut ve istediğiniz alanı en doğru ve kullanışlı şekilde oluşturabiliyoruz. Ayrıca, salonlarımızın ikiye ve üçe bölünebilir özellikleri size özel bir düzen oluşturmamızı sağlar.

 

İş dünyasında aradığınız profesyonelliği organizasyonlarınıza da yansıtarak sizlere ve iş partnerlerinizle işinizi daha da ileriye taşıyacak unutulmaz bir organizasyon deneyimi sunuyoruz. Yaratıcı fikirlerimiz ve titiz planlama anlayışımızla, her etkinliğinizi kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

ozel_davetler.jpg

Özel Davetler

Özel günlerinizde hayallerinizin ötesinde bir deneyim yaşamak istiyorsanız, Tasigo Eskişehir olarak buradayız. Düğünler, balolar ve her türlü özel davetleriniz için profesyonel ziyafet ekibimiz, şeflerimiz ve Tasigo Eskişehir'in ödüllü konforu ile hizmetinizdeyiz.

Büyük veya küçük, her türlü davet için Tasigo Eskişehir'in bölünebilir balo salonu, restoranı ve barları, suit odaları ile hazırız. Hayallerinizdeki daveti gerçeğe dönüştürmek için her ayrıntıyı özenle planlıyoruz. Sadece hayal edin, kalan her şeyi biz sizin için tasarlayıp organize edelim.

Hayallerinizdeki daveti gerçekleştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve sizlere unutulmaz bir anı sunacağız.

bottom of page