top of page
dugun8.jpg

Düğün

  • White TripAdvisor Icon
  • White Facebook Icon
  • White Pinterest Icon
  • White Instagram Icon

Tasigo’da düğünler ve dahası...

dugun.png

Nişan, Nikah, Düğün ve Balayı

Düğün, hayatınızdaki en özel anların başlangıcıdır. Bu özel gününüzde sizinle birlikte olmak, en güzel anılarınızı paylaşmak istiyoruz. Tasigo Eskişehir olarak, hayallerinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürmek için hazırız.

Zarafet, şıklık ve ayrıcalık arayan çiftlerin tercihi olan banket ekibimiz, konsept yaratma, menü oluşturma, müzik, ışıklandırma ve SPA kullanımı gibi tüm ihtiyaçlarınızı organize etmek için hazır.

Nişan, nikah ve düğün davetlerinizi, bahçede, havuz başında, size özel hazırlanacak balo salonlarımız ya da terasımızda düzenleyebiliriz.

Banket ekibimiz, davetiniz öncesinde ve sonrasında SPA kullanımı, balayı süiti rezervasyonu gibi tüm isteklerinize de destek olacak. Bu özel gününüzde sizinle birlikte, en güzel anılarınızı paylaşmak için hazırız.

Unutulmaz bir düğün hayal eden çiftlerin tercihi olan Tasigo Eskişehir ekibi olarak, size özel hazırlanmış düğün davetlerinizde, her detayın önemini biliyoruz. Lütfen davet ekibimizle iletişime geçerek, organizasyonunuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fotoğraflar

bottom of page