top of page
surdurulebilirlik-3.jpeg

Uyum İçinde Kal

  • White TripAdvisor Icon
  • White Facebook Icon
  • White Pinterest Icon
  • White Instagram Icon

Umut ve motivasyonla çıktığımız sürdürülebilirlik yolculuğunda kendimizi ileri taşımak için misafirlerimiz, ekibimiz ve iş ortaklarımızla birlikte hareket ediyoruz.

Tasigo-336-2.jpg
surdurulebilirlik-5.jpeg

Sürdürülebilirlik Yönetim Planı

Tasigo otelleri, çevreye duyarlılığın tüketimden daha önemli olduğu gelişmiş bir konaklama modeli geliştiriyor. Tüm çalışanlar, her gün hem misafirlerine hem de gezegene özen göstererek daha sürdürülebilir bir işletmeye katkıda bulunuyorlar.
 

"Stay in Harmony" projesi, Tasigo otellerinde uygulanan tüm çevre politikalarının sloganıdır. Tasigo otellerinde, çevre dostu yöntemlerle, arkadaş canlısı hizmetin ve dikkatli servisin aşırı tüketimden üstün olduğu bir konaklama modeli oluşturmayı umuyoruz.

surdurulebilirlik-2.jpeg

Sürdürülebilirlik Rehberi

Sürdürülebilirlik yolculuğumuzda umut ve heyecanla adım attığımız bu yolda, tüm ekibimiz, iş ortaklarımız ve sevgili misafirlerimizle birlikte adımlarımızı hızlandırmak için sabırsızlanıyoruz. Bizi takip eden herkesle birlikte, doğaya saygıyı esas alarak ilerlemek ve daha yeşil bir dünya için çalışmak için var gücümüzle çaba gösteriyoruz.

surdurulebilirlik-1.jpeg

Tasigo Etik İlkeleri

Tüm Tasigo otellerinde, geçmişin mirasıyla bugünün modern çizgilerini harmanlayarak, işlevsel ve estetik açıdan mükemmel bir denge yakalamak için titizlikle çalışıyoruz. Her bir Tasigo otelinde, kendine özgü bir tarz ve karakter yaratmak için yaratıcı çözümler üretiyoruz. Misafirlerimizin beklentilerinin üstünde bir deneyim sunmak için sürekli olarak yenilikler peşinde koşuyoruz.

tek_kullanim.jpg

Tek Kullanımlık Plastik Politikası

Tasigo ailesi olarak, doğanın bize sunduğu güzellikleri korumak ve gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmak için Stay in Harmony programımıza bağlı kalıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz her ülkedeki atık yönetmeliklerine tamamen uyum sağlayarak, tek kullanımlık plastiklerin azaltılması için kararlılıkla çalışıyoruz, çünkü bizim için doğanın güzelliklerine saygı göstermek ve gelecek nesiller için sürdürülebilir bir dünya yaratmak çok önemlidir. Tasarladığımız her detayda bu değerleri yansıtmaya özen gösteriyoruz ve sizleri de bu sevgi dolu yolculuğumuza davet ediyoruz.

bottom of page