top of page
  • White TripAdvisor Icon
  • White Facebook Icon
  • White Pinterest Icon
  • White Instagram Icon

Tasigo Hotels Gizlilik Politikası

www.tasigoeskisehir.com internet sitesi üzerinden elde edilen kişisel veriler, veri sorumlusu sıfatını haiz Dede Mahallesi Haktanır Sokak No:4 Odunpazarı / Eskişehir adresinde mukim Poliday İnşaat ve Turizm San. Tic. A.Ş. (“Tasigo Hotels”) tarafından toplanmaktadır. 
 

Amaç ve Kapsam 

Tasigo Hotels tarafından toplanan kişisel veriler ve bu verilerin kullanım ve gizlilik şartları hakkında bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.
 

www.tasigoeskisehir.com internet sitesi üzerinden yapılan online rezervasyon ve ödemeler, site ziyaret sürecinde toplanan kişisel veriler ile Tasigo Hotels tarafından korunması için gerçekleştirilen aşamaları kapsar. 

Kişisel Verilerin Toplanması ve İşlenmesi 

Tasigo Hotels internet sitesi üzerinden gerçekleştirilen online rezervasyon ve ödeme işlemleri için gereken müşteri bilgileri amaca ve yasal şartlara uygun şekilde toplanmakta ve işlenmektedir. Toplanan veriler ilgili mevzuata uygun bir şekilde saklanmaktadır. 
 

Çerezler ve işlenen kişisel veriler hakkında daha detaylı bilgiye Çerez Politikası ve Müşteri Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.
 

Kişisel Verilerin Güvenliği ve Gizliliği 

Tasigo Hotels, tüm paydaşlarıyla gerçekleştirdiği iletişimde gizlilik ilkesini benimser. Müşterinin işletmemize duyduğu güvenin sürdürülebilirliği, itibarın korunması için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca Tasigo Hotels süreç faaliyetlerinde edindiği bilgi ve verilerin gizlilik ve güvenliğini  sağlamayı taahhüt eder. 
 

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gerekli aydınlatma ve bilgilendirme müşteriye yapılmış olup, Kişisel verilerin hukuka aykırı aktarımı, yetkisiz erişimi gibi gizliliğini engelleyecek olası hareketleri önlemek için Tasigo Hotels idari ve teknik tedbirleri almakta, iç denetim sistemi oluşturulmakta, teknolojik altyapı sistemleri entegresi ile üst düzey koruma sistemleri kurulumu gerçekleştirilmektedir.
 

Kişisel verilerin kanuni olmayan yollarla ifşası durumunda 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda öngörülen tedbirlere uygun olarak hareket etmektedir.  
 

Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

İşbu Gizlilik Politikası 01 Ocak 2022 tarihi itibariyle yürürlüğe alınmıştır. Tasigo Hotels, Gizlilik Politikası’nı değiştirme hakkını saklı tutar.
 

İletişim 

Gizlilik Politikası hakkında sorularınız ve detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page